Креативна Едноставност Матични Лавици Креативна Едноставност Решетка За Вино Дрво Цврсто Дрво Дневна Соба Дневна Соба Декорација Европски Кабинет Полица Рестора
Новак

Креативна Едноставност Матични Лавици Креативна Едноставност Решетка За Вино Дрво Цврсто Дрво Дневна Соба Дневна Соба Декорација Европски

DEN 1.00

Во достапна форма

Креативна едноставност карактеристики на решетката За Вино : исклучителна изработка, заштита на здравјето и животната средина, цврста и издржлива, достапна Креативна едноставност материјал за решетка За Вино : Изработен од висококвалитетно цврсто дрво, зрното од дрво е светло, мазно и светло, лесно се чисти. Гроздобер гламурозен изглед,светла боја, не е лесно да исчезнат, антикорозивни. Рачно изработени, заштеда на простор, роман и стилска декорација, цврсти и издржливи. Решетката За Вино со Креативна едноставност монтирана на ѕид, покрај декоративната декоративна функција, не зазема простор и ја реализира побарувачката на многу Креативни колекционери на вино за едноставност. Тоа е многу практично. Решетката За Вино со Креативна едноставност монтирана на ѕид, покрај декоративната декоративна функција, не зазема простор и ја реализира побарувачката на многу Креативни колекционери на вино за едноставност. Тоа е многу практично. Рачно изработени, заштеда на простор, роман и стилска декорација, цврсти и издржливи. Гроздобер гламурозен изглед,светла боја, не е лесно да исчезнат, антикорозивни. Креативна едноставност материјал за решетка За Вино : Изработен од висококвалитетно цврсто дрво, зрното од дрво е светло, мазно и светло, лесно се чисти креативна едноставност карактеристики на решетката За вино : исклучителна изработка, заштита на здравјето и животната средина, цврста и издржлива, достапна.Име на производ : Ѕидна Рамка Креативна едноставност Вински Ракматеријал : цврсто дрво : Може Да Стави 8 Шишиња Црвено Креативно вино за едноставност (Погледнете ја табелата со големини за детали )Боја : Како што е прикажано применлив простор : кујна дневна соба спална соба барнота : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент