Заштитник За Допир со боксови Компатибилен Со Lenovo IdeaPad Flex 5 - ClearTouch За Touchpad, Заштитник На Штитот На Штитот За Покривање На Кожата
Новак

Заштитник За Допир со боксови Компатибилен Со Lenovo IdeaPad Flex 5 - ClearTouch За Touchpad, Заштитник На Штитот На Штитот За Покривање

DEN 207.20

Во достапна форма

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен со Lenovo Idea Pad Flex 5 (14 во - 82 R9) Чувајте Ја Вашата Идеапад Флекс 5 (14 во - 82Р9)?подлогата за допир или подлогата за тачпад заштитени без да ја жртвуваат чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања. Во случај на случајно оштетување на Вашиот Чист Допир, само излупете го Чистиот Допир и вашата подлога за допир ќе биде добра како нова! Бидете сигурни дека веднаш нанесете уште Еден Чистач!. ? [НАПРЕДНО] Чистиот Допир се прилепува беспрекорно и беспрекорно на вашата подлога за допир со специјално лепило БЕЗ ЛЕПАК и никогаш нема да остави лепливи остатоци што можат да ја оштетат вашата подлога за допир. ? [СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ] Направено Со цврст, висококвалитетен, двослоен филм, нашиот Заштитник За Чист Допир е ДИЗАЈНИРАН СО ПРЕЦИЗНОСТ за да одговара на точните димензии на подлогата за допир на вашата сакана Idea Pad Flex 5 (14 во - 82 R9). ? [МАТ ПОВРШИНА] нашиот уникатен Чистач е дизајниран со површина слична на хартија, додека ГО одржува СВОЈОТ ЈАСЕН изглед за да обезбеди подобрено искуство. Совршен за мазен допир и погодност за пишување. ✌ [ДВО-ПАКЕТ] [ЗАБЕЛЕШКА] Овој Производ не ја покрива Вашата Идеапад Флекс 5 (14 во - 82Р9)?с екран, Тоа е Заштитник за вашата подлога за допир. Доаѓа со 2 (ДВА) Заштитници На Чистач-Чувајте еден за идна употреба или споделете го со пријател за да ја споделите радоста!. Заштитник На Тачпад со боксови Компатибилен со Lenovo Idea Pad Flex 5 (14 во - 82 R9).Заштитете ја вашата подлога за допир или подлога од гребнатини со Боксови?Клеартуш!Чувајте Ја Вашата Идеапад Флекс 5 (14 во - 82Р9)?подлогата за допир или подлогата за тачпад заштитени без да ја жртвуваат чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

1-4 Флешен/5бечер
Новак
1-4 Флешен/5бечер
Во достапна форма
DEN 1289.60
Вреднување на стоката: