Unitravel 12 инчен Гроздобер Носат На Куфер СТП Кожа Воз Случај Со Комбинација Заклучување За Жени
Новак

Unitravel 12 инчен Гроздобер Носат На Куфер СТП Кожа Воз Случај Со Комбинација Заклучување За Жени

DEN 1315.20

Во достапна форма

Висококвалитетна стп кожа со ситнозрнеста површина, се одликува не само со прекрасен изглед, туку и одличен ефект отпорен на гребење и лесен за чистење 3 цифрени броеви комбинирана брава(Не заклучување НА ТСА), не е потребен клуч, лесен за поставување или ресетирање, многу побезбеден и удобен за патување. Целосно обложен ентериер, изработен од полиестерска ткаенина што дише и отпорна на абење. Со внатрешен мрежен џеб за чување мали предмети и држете го на место. 8 аголни заковани заштитни школки не само што го зголемуваатesетското чувство на ретро чантата, туку и ја зголемуваат целокупната издржливост. Мултифункционален со горната рачка и ремени. Може да се користи како шминка случај, рамо торба или чанта. Одлично за секојдневна употреба или како подарок за роденден, Божиќ, Денот на Вљубените итн. Овој прекрасен случај за спомен, исто така, ќе направи совршен подарок за породилно отсуство или подарок за прослава за крштевање на бебиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент