ФИРЏОЈ Истурање Штит За Кујна 4,5 и 5 Квартни Чинии ОД Нерѓосувачки Челик САМО-Безбеден Додаток За Штитник За Прскање За Кујнски Миксери За Навалување На Главата
Новак

ФИРЏОЈ Истурање Штит За Кујна 4,5 и 5 Квартни Чинии ОД Нерѓосувачки Челик САМО-Безбеден Додаток За Штитник За Прскање За Кујнски

DEN 319.20

Во достапна форма

Одговара На Кујната 47 L) навалување главата штанд миксери нерѓосувачки ЧЕЛИК ЧИНИИ САМО. ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : Овој штит ЗА истурање не е компатибилен со стаклени чинии, керамички чинии или чинии поголеми од 5 КТ. Многу го олеснува додавањето состојки во вашиот миксер и ги спречува состојките за печење да летаат по целиот шалтер. Цврсто се вклопува на чинии од нерѓосувачки челик, за да не мора да го запрете миксерот за да додадете состојки, многу лесен за употреба и ве спасува од огромен хаос. Изработени од пластика за храна, безбедна машина за миење садови, доволно цврста за долготрајна употреба и повеќе не трошете ги вашите состојки . Додај во кошничка сега!. ШТИТ За Истурање ФИРЏОЈ За Чинии Од Нерѓосувачки Челик Од 4,5 И 5 Кварти Овој Додаток За Кујна е дизајниран ДА работи СО Чинии ОД Нерѓосувачки челик 4,5 QT(4,3 L) И 5 QT(4,7 L) само за мешалки од нерѓосувачки челик. Не е компатибилен со стаклени чинии, керамички чинии или чинии поголеми од 5 QT. Цврсто ќе се вклопи на вашиот сад од нерѓосувачки челик, со овој штитник за прскање, нема да мора да го запрете миксерот за да додадете состојки, многу го олеснува додавањето состојки во миксерот и ги спречува состојките за печење да летаат по целиот шалтер, многу е лесен за употреба и ве спасува од огромен хаос.

Главните карактеристики

Избор на клиент