НАОЕДЕА 900 парчиња Зајак Пилешко Жица Кафез Клипови Со Ограда Клешти Свиња Прстени И Клешти Предвремени Прстен Клешти Жица Стегач Алатка За Прицврстување Клипови ?
Новак

НАОЕДЕА 900 парчиња Зајак Пилешко Жица Кафез Клипови Со Ограда Клешти Свиња Прстени И Клешти Предвремени Прстен Клешти Жица Стегач Алатка

DEN 0.67

Во достапна форма

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x Кафез Брава Клешти Алатка, 900 Парчиња Жица Кафез Клипови МАЛИ КЛЕШТИ : совршено големина за работа,клешти должина : 6.69", клипови големина : 0. Клешти нема пролет. ШИРОКО КОРИСТЕН : Одличен За составување на кафези за зајаци, градење или поправка на жични кафези за плаша, кокошки и птици живина, миленичиња и живеалишта. Апликација за многу други намени околу фарма, ранч, дом и продавница. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Вметнете го клипот со закривениот дел надолу, можете да ги затворите вилиците малку за да не испадне клипот додека манипулирате со клипот околу жиците.Стискањето на клештите го витка клипот во совршен круг. ГАРАНЦИЈА : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x Кафез Брава Клешти Алатка, 900 Парчиња Жица Кафез Клипови.Клешти нема пролет. МАЛИ КЛЕШТИ : совршено големина за работа,клешти должина : 6.

Главните карактеристики

Избор на клиент