VXB Бренд, 6207du Радијални Топчести Лежишта Двојно Запечатени Внатрешен Дијаметар Создаден Диа. 35мм Надворешен Дијаметар од 72мм Ширина 17мм
Новак

VXB Бренд, 6207du Радијални Топчести Лежишта Двојно Запечатени Внатрешен Дијаметар Создаден Диа. 35мм Надворешен Дијаметар од 72мм Ширина 17мм

DEN 1084.80

Во достапна форма

VXB Бренд, 6207du Радијални Топчести Лежишта Двојно Запечатени Внатрешен Дијаметар Создаден Диа 35мм Од Надворешен Дијаметар 72мм Ширина 17мм, 6207ДУ топчести лежишта Еднокреветни Радијални лежишта 35х72х17 6207ДУ Еднокреветни Радијални Лежишта 35 мм ид 72 мм од х 17 Мм Широк Предмет Ску : 6207-Ду Бренд : VXB Тип : длабок жлеб топчести лежишта Внатрешен (ID) : 35мм Надворешен (ОД) : 72мм ширина : 17мм Внатрешен Инч : 1.378 инчен надворешен ИНЧ : 2.835 инчен Ширина Инч : .669 Инчи Големина : 35мм х 72мм х 17мм Големина Инч : 1.669 " Динамичко оптоварување : 27 кн Статичко оптоварување : 15.3 кн Количина : Едно Лежиште.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Begloss Easy Glide 250
Новак
Begloss Easy Glide 250
Во достапна форма
DEN 527.84
Вреднување на стоката:

15-28965 1/1
Новак
15-28965 1/1
Во достапна форма
DEN 510.40
Вреднување на стоката: