Култура Бхаи Модел Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина
Новак

Култура Бхаи Модел Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

DEN 3.00

Во достапна форма

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Правоаголна форма; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Се Продава за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас и вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент