Избрана Боја Дизајн 180 Парчиња Пластични Монистра 6 х 7 мм За Плетенка Коса За Девојки
Новак

Избрана Боја Дизајн 180 Парчиња Пластични Монистра 6 х 7 мм За Плетенка Коса За Девојки

DEN 95.84

Во достапна форма

Лесен за употреба Голема вредност. Секое пакување содржи околу 180 Парчиња монистра. Пластични 6 х 7 мм барел во облик на пони монистра, големина дупка околу 5 мм. Крцкави Колекција плетенка пони монистра се дизајнирани да се одржи косата плетенки девојка во место & исто така се одлични за занает проекти и накит одлуки.

Главните карактеристики

Избор на клиент