АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ-Шишиња За Цедење Зачини, Диспензер За Пластични Зачини Од 1,97,5 Инчи, Дозер За Кујнски Сос За Крем За Масло Од Сос Од Кечап
Новак

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ-Шишиња За Цедење Зачини, Диспензер За Пластични Зачини Од 1,97,5 Инчи, Дозер За Кујнски Сос За Крем За Масло Од Сос Од Кечап

DEN 1.33

Во достапна форма

Специјална тесна млазница за контрола на обемот на зачини и избегнува разделување Совршен диспензер за сос за чување на маслото, оцетот, кремот и другиот течен сос. Отстранлив капак, лесен за чистење и полнење. Изработен од висококвалитетен ЈП материјал, мек и издржлив. Сите завршетоци се нетоксични, безбедни и Еколошки. Карактеристики : Спецификации : Материјал : ЈП Боја : Бела / Жолта / Црвена (Опционално) Капацитет : 240мл Големина : (Диа*Ч) 5*19см / 1,9*7,5 инчи(Прибл.) Список на пакети : 1 * дозер За Зачини.

Главните карактеристики

Избор на клиент