Добри насоки Биплан Времеване, чист бакар, авионски авиони, декор на авијацијата
Новак

Добри насоки Биплан Времеване, чист бакар, авионски авиони, декор на авијацијата

DEN 2.67

Во достапна форма

Лесно за да се собере и инсталира Вклучува шипка за склопување на сите временски услови, цврст месинг 18 "l насоки и бакарни глобуси. 401 AL монтажа на покривот се препорачува, продадена одделно. Собраната големина : 22" L x 27 "H x 22" Wingspan; само фигура : 22 "L x 9 "H x 22" крилјата. Нашиот ексклузивен дизајн за контакт со единечна точка им овозможува на нашите Weathervanes лесно да се вртат на ветрот. Чистиот бакар ќе старее природно со текот на времето. Оваа големина Weathervane е идеална за вашиот дом, гаража, купола, штала или белведер. Дизајнирано од американски занаетчии. Овој сакан биплан беше популарен за време на Втората светска војна, а подоцна и за прашина од земјоделски култури. Сега е подготвено да ја украси покривот на вашиот дом, гаража, купола, штала или белведер. Добри насоки, чистите бакарни временски услови се ненадминат во стил, квалитет и издржливост-совршени за сопственикот на домот во куќата.

Главните карактеристики

Избор на клиент