Staplers Office Mini Stapler 20 лим капацитет Симпактна компактна големина на патувањето Степлер за возрасни Студентски преносен работна површина Стандард Стандард Стандард
Новак

Staplers Office Mini Stapler 20 лим капацитет Симпактна компактна големина на патувањето Степлер за возрасни Студентски преносен

DEN 1017.60

Во достапна форма

Сигурен степлер-направен со модерен изглед и чувство, овој лесен за употреба степлер постојано обезбедува висококвалитетно спојување Елегантниот, цврст степлер ви помага да ја завршите работата брзо. Стабилно и совпаѓање на бојата со низок клуч, структура за заштеда на трудот за канцеларија, лесно притискање со еден прст, брзо врзување структура за заштеда на трудот. Назад на ноктите е рамна, силна продорен моќност, мазна и не е лесна за глава, мала големина и корисна за складирање и носење. Длабочина за врзување со повеќе страни од 32мм може да врзува 20 страници хартија, исклучителни и мали, лесни за решавање на проблемите на учење и канцеларија, мали и лесни, лесни за употреба. Симпатичната мини степлер е совршен за студенти и канцелариски работници на места со ограничен простор. Сигурен степлер-направен со модерен изглед и чувство, овој лесен за употреба степлер постојано обезбедува висококвалитетно спојување. Елегантниот, цврст степлер ви помага да ја завршите работата брзо. Стабилно и совпаѓање на бојата со низок клуч, структура за заштеда на трудот за канцеларија, лесно притискање со еден прст, брзо врзување структура за заштеда на трудот. Назад на ноктите е рамна, силна продорен моќност, мазна и не е лесна за глава, мала големина и корисна за складирање и носење. Длабочина за врзување со повеќе страни од 32мм може да врзува 20 страници хартија, исклучителни и мали, лесни за решавање на проблемите на учење и канцеларија, мали и лесни, лесни за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент