Завртки 50PCS M35/6/8/10/12/11/16+6MM HEX орев за растојание за растојание од шраф на навој PCB PCB компјутерски компјутерски плоча за мирување HW040 -
Новак

Завртки 50PCS M35/6/8/10/12/11/16+6MM HEX орев за растојание за растојание од шраф на навој PCB PCB компјутерски компјутерски плоча за мирување

DEN 420.80

Во достапна форма

Должина : 5мм Снабдување со DIY : Електрични. Стил на возење : Ништо. Тип на завртка : Завртки за растојание. Стил на глава : Ништо. Снабдување со DIY : Електрични. Стил на возење : Ништо. Тип на завртка : Завртки за растојание. Стил на глава : Ништо. Материјал : Спецификации на Brassitem : DIY материјали : Електричен стил Стил : Необичен тип : Просторна завртка Стил : Нематеријал : Brasspackage : Под 50pcs Model Број : HW040 IS Прилагодено : Дадимензии : М2*4.

Главните карактеристики

Избор на клиент