Спирална тетратка со лична големина со пет starвезди, 6 пакет, 1-субјект, хартија управувана од колеџ, се бори со мастило, покритие отпорен на вода, 7 x 4-3/8, 100 листови, раз?
Новак

Спирална тетратка со лична големина со пет starвезди, 6 пакет, 1-субјект, хартија управувана од колеџ, се бори со мастило, покритие отпорен

DEN 0.33

Во достапна форма

Трае цела година Совршено со големина кога сте во движење, оваа мала тетратка од 1 предмет има 100 двострани колеџ управувани чаршафи кои се борат со мастило крварат и се перфорирани за лесно солза. Тешките џебови помагаат да се спречат солзи и да се задржат 4-3/8 "x 7" лабави чаршафи и белешки. Обвивките за отпорни на вода ги штитат вашите белешки и нашата жица за заклучување на спиралата помага да се спречат прицврстувачите на облека и ранци. Сите придобивки од нашите поголеми тетратки во помала, лесна за носење големина. Мерка на листови 4-3/8 "x 7 Кога се искинати. Направено со SFI овластена хартија. Tidewater сина, сива и црна. Материјал : пластика. Трае цела година. Загарантирана! Лесно солза. Тешките џебови помагаат да се спречат солзи и да се држат 4-3/8 "x 7" лабави чаршафи и белешки. Обвините за отпорни на вода ги заштитуваат вашите белешки и нашата жица за заклучување на спиралата помага да се спречат прицврстувачите на облека и ранци.

Главните карактеристики

Избор на клиент