2-56 квадратни машини за завртки за завртки/челик/цинк
Новак

2-56 квадратни машини за завртки за завртки/челик/цинк

DEN 185.60

Во достапна форма

Ореви за завртки на квадратни машини Произведено до ASME B18. Врвот и дното на оревите се рамни, а не обележани. Позлатено од челик. Ореви за завртки на квадратни машини. Произведено до ASME B18. Врвот и дното на оревите се рамни, а не обележани. Позлатено од челик. Ореви за завртки за машина, 2-56 квадратни машини за завртки за завртки / челик / цинк.

Главните карактеристики

Избор на клиент