Gigabit WiFi рутер, двоен опсег паметен безжичен рутер, SpeedEfy AC2100 4x4 Mu-Mimo & 7 Надворешни антени за силен сигнал и голема брзина, контрола на родител, мрежа за гости, лесно пос?
Новак

Gigabit WiFi рутер, двоен опсег паметен безжичен рутер, SpeedEfy AC2100 4x4 Mu-Mimo & 7 Надворешни антени за силен сигнал и

DEN 780.32

Во достапна форма

【Супериорна брзина и перформанси】 Speed Efy K7 W Wi Fi рутер со двојно јадро процесор и 4*4 MU-MIMO технологија, така што може да поврзе повеќе уреди во исто време, да уживате во брз интернет кога гледате 4 K/HD видео и подобро искуство со игри преку Интернет 【Посилна мрежа за гости - Изградете посебна Wi Fi за гости. Создадете брзи, сигурни жични врски за вашите компјутери, паметни телевизори и конзола за игри. AC2100 Wi Fi рутер. AC2100 Wi Fi рутер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Xclaim 2x3
Новак
Xclaim 2x3
Во достапна форма
DEN 1.33
Вреднување на стоката: