Светла на низа со соларни кампување ANPRO, светло-светло-светло-светло-светло со соларна светлина w/17, 28,2 метри светла за кампување на отворено за пешачење, безбедност,
Новак

Светла на низа со соларни кампување ANPRO, светло-светло-светло-светло-светло со соларна светлина w/17, 28,2 метри светла за кампување

DEN 0.33

Во достапна форма

Ултра-долги и светли : 17 топли бели LED диоди на ултра-долги жици од 28,2 стапки произведуваат 120 лумени на брилијантно осветлување за да ја осветлите вашата ноќ за кампување Соларно напојување и USB полнење : Вградената батерија со висок капацитет од 2300m Ah лесно се надополнува за 14 часа преку соларна енергија, или брзо се наплатува за 5 часа со USB (вклучен USB кабел). Долготрајна батерија : По целосно наполнета, трае до 6 часа со максимална осветленост и 18+ часа со минимална осветленост. Затемнети и 7 режими на светлина : Се одликува со 3 нивоа на прилагодлива осветленост и 7 режими на светлина (стабилен, низок блиц, среден блиц, брз блиц, блиц на пукање, блиц за предупредување, блиц за дишење) за да се задоволат различни потреби. Широка апликација : Сончевото напојување е одвојување и може да се користи за полнење на вашиот телефон во движење. Низата светло е водоотпорно (IPX4) за употреба на отворено. Само спакувајте ја нашата најдобра комбинација од напојување од 5,3oz и 5,6oz низа светлина за да патувате светло. Ултра-долг и светла : Стринг светло за кампување ANPRO Обезбедете 24 топли бели LED диоди на 12 светилки низ ултра-долгиот кабел од 20,5 стапки кои произведуваат 120 лумени на брилијантно осветлување за да ја осветлите вашата ноќ за кампување.

Главните карактеристики

Избор на клиент