Skyvan EDC Мултифункционален мини џеб нож со кутија, рачно изработени машки новини за новитети на отворено алатки за спасување алатки за спасување на ѓердан ножеви при?
Новак

Skyvan EDC Мултифункционален мини џеб нож со кутија, рачно изработени машки новини за новитети на отворено алатки за спасување алатки за

DEN 479.68

Во достапна форма

1 Тоа е навистина мал подарок за новини, што се користи како алатка за клучеви или outull; Не е вистински нож за готвач. должина : 40мм/1,55 инчи (вклучете го Хандел), должина на рачката 19мм/0,75 инчи, многу мала тежина.Малити-намена совршена за Божиќен подарок/колекции Преносно, мало сечило за отворање на парцела, мала картонска кутија и коверти. Сечилото е изработено од не'рѓосувачки челик со одличен квалитет, тој е остар. Рачката на ножот е изработена од розово дрво, многу мазна, полирана 100% со рака. Фунална работа како сувенир. На сите ќе им се допадне и на сите им треба сет. Овој уникатен нож може да се користи како секач за кутии, отворач на букви, заострување на моливи, повеќе функција се чека на вашето откритие. Пакетот вклучува : 1* мини нож 1* кутија за складирање 1*.

Главните карактеристики

Избор на клиент