1D 2D носат мини баркод скенер прстен на прстенот безжичен QR код скенер
Новак

1D 2D носат мини баркод скенер прстен на прстенот безжичен QR код скенер

DEN 768.00

Во достапна форма

32-битна резолуција на пиксели со високи перформанси 752*480 30 FPS Поддржете 1 D/2 D бар -код на хартија и екран. Копче, автоматско-сензори, инстант поставување на континуиран режим, чувајте баркод (офлајн режим).0, 2,4 GHz RF комуникација што се носи, мини големина, преносен. Растојание од растојание-сина заб 30м, РФ 100м. 32-битна резолуција на пиксели со високи перформанси 752*480 30 FPS. Поддржете 1 D/2 D бар -код на хартија и екран. Копче, автоматско-сензори, инстант поставување на континуиран режим, чувајте баркод (офлајн режим).0, 2,4 GHz RF комуникација што се носи, мини големина, преносен. Растојание од растојание-сина заб 30м, РФ 100м. Параметри на производи за читање на слика Сензор за слика на слика : CMOS 30 FPS Резолуција : 300 илјади 752*480pixels декодирање на капацитет за поддршка на хартија и баркодови на екранот 2 D : Авиокомпанија 2 од 5, код на Ацтек, матрица на податоци, код за мрежни матрици, GS1 композитни кодови, Max I Code, PDF417, QR Код итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зеродеко 1 пар
Новак
Зеродеко 1 пар
Во достапна форма
DEN 3.00
Вреднување на стоката: