AIS Брза лесна отворена полица, コーナー 1 段, wht
Новак

AIS Брза лесна отворена полица, コーナー 1 段, wht

DEN 1.33

Во достапна форма

Големина на производот (W X D X H) : 11,6 x 11,6 x 16,1 инчи (29,7 x 29,7 x 4 Главен материјал : MDF, полипропилен. Земја на потекло : Малезија. Отворени димензии на ентериер : приближно W 7.4 инчи (W 20 x d 20. Капацитет на оптоварување : (1 полица) 11,0 фунти (5 кг); вкупен капацитет на оптоварување : 22,0 фунти (10 кг); склопување : потребна е склопување. Големина на производот (W x d x H) : 11,6 x 11,6 x 16,1 инчи (29,7 x 29,7 x 4. Главен материјал : MDF, полипропилен. Земја на потекло : Малезија. Отворени димензии на ентериер : приближно W 7,9 x D 7,9 x H 13,4 инчи (W 20 x D 20. Капацитет на оптоварување : ((Капацитет на оптоварување : ( 1 полица) 11,0 фунти (5 кг); вкупен капацитет на оптоварување : 22,0 фунти (10 кг); склопување : Потребно е склопување. Брза лесна серија отворена решетка за агли. ● Едноставно склопување е можно со вртење на столбовите со рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент