Заптивка за масло од вратило AVX TC30X40X4 гумена усна 30мм/40мм/4мм метрика
Новак

Заптивка за масло од вратило AVX TC30X40X4 гумена усна 30мм/40мм/4мм метрика

DEN 1.33

Во достапна форма

Внатрешен дијаметар : 30мм Надворешен дијаметар : 40мм. Дијаметар на ширина : 4мм. Запечатете го материјалот : нитрилна бутадиен гума. Опсег на температура : -40 F до 248 F. Ротари заптивка на вратилото Двоен усна на вратилото. Ширина од 30мм 4мм за Боре Дија. 40мм нитрилна гумена усна материјал. Бренд : AVX ставка SKU : TC30 X40 X4 Тип : TC 30 X40 X4 mm Внатрешен : 30мм Надворешен : 40мм ширина : 4mm Големина : 30мм x 40mm x 4mm Материјал за заптивка : Опсег на температура на бутадиен : -40 ° до 248 ° F.

Главните карактеристики

Избор на клиент