Owl роза Декоративни дијамантски комплети за сликање Смешно 5D DIY целосна вежба дијамантски точки слики дома декор 16 x20
Новак

Owl роза Декоративни дијамантски комплети за сликање Смешно 5D DIY целосна вежба дијамантски точки слики дома декор 16 x20

DEN 511.84

Во достапна форма

1 Пенка за вежбање на Фулкум ​​+ 1 Диск за вежбање + 1 парче кал за дупчење Нашето платно е изработено од платно, кое е издржливо и не е лесно да се избледи. Операцијата е едноставна, само натопете го дијамантот на соодветниот број на платното за да ја искористи нашата издржливост и моќност на работењето. Нашите дијаманти имаат 17 квадратни делови кои изгледаат тродимензионални и бујни, правејќи го процесот лесен и значаен, намалувајќи ја фрустрацијата. Завршувањето на сликарството со дијаманти DIY е процес на постојано прилагодување и споделете среќно време со вашето семејство или пријатели. Willе се подобри во соработката на родител-дете во образованието кога ќе ја завршите оваа дијамантска слика со вашето дете. 1 Пенка за вежбање на Фулкум ​​+ 1 Диск за вежбање + 1 парче кал за дупчење. Нашето платно е изработено од платно, кое е издржливо и не е лесно да се избледи. Операцијата е едноставна, само натопете го дијамантот на соодветниот број на платното за да ја искористи нашата издржливост и моќност на работењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент