Vevel 10pcs 2 пински SPST допир Вклучено/Исклучено 6A 125V 2 Позиција Мини минијатурно менување SWITC
Новак

Vevel 10pcs 2 пински SPST допир Вклучено/Исклучено 6A 125V 2 Позиција Мини минијатурно менување SWITC

DEN 1.00

Во достапна форма

Главна големина на телото : 13 x 10mm/0,5 "x 0,4" (L*W); целокупна висина : 33мм/1 Материјал : метал ,; боја : сина, сребрен тон. Тежина : 50g; Содржина на пакет : 10 x прекинувач за прекинувач за менување . Име на производот : прекинувач за менување; тип : spdt (заклучување); позиција : 2 (вклучено/исклучување). Дијаметар на низата : 6mm/0.24 "; напон -висина : 33мм/1. Материјал : метал ,; боја : сина, сребрен тон . Тежина : 50g; Содржина на пакет : 10 x прекинувач за прекинување.

Главните карактеристики

Избор на клиент