Абаодам Сер од 3 реквизити за Ноќта на вештерките застрашувачки Горила ракавици гаден Горила нараквици Горила латекс глава за Ноќта на вештерките Страшна глава
Новак

Абаодам Сер од 3 реквизити за Ноќта на вештерките застрашувачки Горила ракавици гаден Горила нараквици Горила латекс глава за Ноќта на вештерките

DEN 1163.20

Во достапна форма

латекс Gorilla ракавици : Направено од врвен латекс материјал, издржлив и доволно удобен за употреба. Гаден нараквици од горила : Кога ги носите маската на горилата и нараквиците, тие можат да донесат пострашна атмосфера на вашиот одмор или забава. Горила латекс глава : Добар реквизит за забава, играње улоги и други прилики. Маски за Ноќта на вештерките : Совршена декорација за маскарада, забава за Ноќта на вештерките, тематска забава и прилики за косплеј. Нараквици на костуми од шепа : роман и страшно, нека станете во фокусот на забавата. Пакетот вклучува 3 x Горила глава капакот 3 x пар на Gorilla Groves Fictions - погоден за забави за маскарада, забава за Ноќта на вештерките и други прилики. - Боја : Црна - Големина на маска : Околу 27.06in - Со изгледот на горилата, оваа маска и нараквиците се страшни и гаден. - Материјал : латекс - Големина на ракавиците : околу 28.39in - можете да ги користите за да играат трик со пријателите и семејството.

Главните карактеристики

Избор на клиент