Бизарна декоративна стока SRJ133BK - 0,1 x 0,2 инчи, прстен на змија Бк бр. 12
Новак

Бизарна декоративна стока SRJ133BK - 0,1 x 0,2 инчи, прстен на змија Бк бр. 12

DEN 1973.60

Во достапна форма

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : Максимална должина приближно. 0,9 инчи (2,4 см), дебелина приближно. 0,2 инчи (5 мм). Материјал : 925 Сребрена, цирконија. Земја на потекло : Тајланд. Големина : Максимална должина приближно. 0,9 инчи (2,4 см), дебелина приближно. 0,2 инчи (5 мм). Материјал : 925 Сребрена, цирконија. Земја на потекло : Тајланд. Сребрени додатоци и кожни додатоци за бренд од Харајуку во 1997 година. 2018 Зимска змија колекција змија значи змија. Брилијантната, пенлива цирконија е исто како токсин за капкање. Овој приврзок и прстен е претставен со живописни линии и внимателно врежана Арабеска за да создаде чувство за присуство. Ние обрнавме внимание на деталите. Бојата на телото е достапна во две бои, сребрени и црни. Една големина најмногу се вклопува, така што можете лесно да ја промените големината од другите прстени кога сакате подоцна да ја промените големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фаќање светлина
Новак
Фаќање светлина
Во достапна форма
DEN 1492.80
Вреднување на стоката: