POAFAMX DC 12V езерцето пумпа за езерцето кислород аератор со автомобилски кабел за риболов на отворено, аквариум, резервоар за риби, фонтана, ресторан за морска храна
Новак

POAFAMX DC 12V езерцето пумпа за езерцето кислород аератор со автомобилски кабел за риболов на отворено, аквариум, резервоар за риби, фонтана,

DEN 895.84

Во достапна форма

[Моќен волумен на издувни гасови] 6 излезни пристаништа Набавете 38 L/10 Gal на постојан проток на воздух во минута со мала потрошувачка на енергија. Тркалачката центрифугална вратило го компресира воздухот за да произведе моќен волумен на издувни гасови, униформа испуштање на воздухот. [Трајни и практични] усвојуваат дијафрагма отпорни на удар и мотор на бакарна жица, вентилаторот може да постигне мазно работење без подмачкување на маслото. [12 V Безбедно отворено со употреба] Пумпа за аерација на воздухот со кабел за автомобили и клип за батерии, што може лесно да се поврзе со батеријата. Погоден е за надополнување на кислородот во вода за мали чамци, живи носачи на риби, лесни носачи, риболов на отворено, воден транспорт, итн. Поместете, особено погодно за употреба на отворено. [Комплетни додатоци] Опремено со сè што е потребно за работа, дистрибутер на воздух*1, воздушен канал*1, црево за воздух*1, воздушен камен*6, проверете го вентилот*1, клип за батерија*1, кабел за автомобили*1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Семес 11, 40х28ин.
Новак
Семес 11, 40х28ин.
Во достапна форма
DEN 2.67
Вреднување на стоката: