Икајас 42 парчиња теписи точки за тепих за училница, мачки шепи отпечатоци подни точки на подни маркери за деца предучилишно училиште, 7 бои тепих маркер кругови за у
Новак

Икајас 42 парчиња теписи точки за тепих за училница, мачки шепи отпечатоци подни точки на подни маркери за деца предучилишно училиште, 7

DEN 287.68

Во достапна форма

Пакет : Доаѓа со 42 парчиња мачки стапала теписи стојат точки во 7 различни бои како што се црвена, сина, портокалова, жолта, виолетова, зелена Белешка : Ова стапало - дамки во облик на теписи се дизајнирани од нас, сите права се задржани. Материјал : Произведен со безбедни, нетоксични и екстремно цврсти индустриски одделенија и јамки на јамка до повеќето теписи; Не за употреба на бушавиот тепих. Лесно за носење и складирање : Секое место за тепих е приближно. 4inch/10cm, соодветната големина и мала тежина го прават погодно да носите и чувате. Пакет : Доаѓа со 42 парчиња мачки стапала теписи стојат точки во 7 различни бои како што се црвена, сина, портокалова, жолта, виолетова, зелена. Белешка : Ова стапало - дамки во облик на теписи се дизајнирани од нас, сите права се задржани. Материјал : Произведен со безбедни, нетоксични и екстремно цврсти индустриски одделенија и јамки на јамка до повеќето теписи; Не за употреба на бушавиот тепих. Лесно за носење и складирање : Секое место за тепих е приближно. 4inch/10cm, соодветната големина и мала тежина го прават погодно да носите и чувате.

Главните карактеристики

Избор на клиент