Pealsn 4x6 сет на рамка за слики од 6, приказ на слики 3.5x5 со мат или 4x6 без мат за монтирање на wallидови или табела со врвен приказ, фото рамки за wallид галерија домашна канце
Новак

Pealsn 4x6 сет на рамка за слики од 6, приказ на слики 3.5x5 со мат или 4x6 без мат за монтирање на wallидови или табела со врвен

DEN 192.00

Во достапна форма

Цврст материјал : Сетот за слики со галерија Pealsn вклучува 6 добро вградени рустикални кафеави рамки за слики, овие супер квалитетни рамки се изработени од цврсто дрво отколку од пластика, одличен изглед Со висококвалитетно 2 мм вистинско стакло и монтажната табла е трајно дрво MDF. Цврст, издржлив, анти-капка, може да ја заштити вашата фотографија од прашина, влага или оштетување на инсекти, одржувајќи ја нова со години. Разновиден дисплеј : Овие дрвени рамки за слики дизајнирани со куки и силни загради на задниот дел, можете да ги обесувате хоризонтално или вертикално за монтирање на wallидови во стилот на галерија, а исто така можат да користат штанд за да ги постават на табела за приказ. Погледнете ги вашите негувани фотографии оживуваат и додајте интерес на wallид или таблета во вашиот дом. Лесно монтирање : Рамката на сликата доаѓа со 4 флексибилни јазичиња за вртење на задниот дел, акција од типот на пролет за да ја отстраните поддршката, без да ги повредите прстите. Лесно е да се отворат и да се ставаат фотографии, така што редовно ги менувате фотографиите со доверба.

Главните карактеристики

Избор на клиент