Копче за тактилна тактилна тактилна тактика 3 * 6 * 2,5 mm SMD тактилна тактична тактика копче Микро прекинувач Моментарна ДВИ ПИНСК
Новак

Копче за тактилна тактилна тактилна тактика 3 * 6 * 2,5 mm SMD тактилна тактична тактика копче Микро прекинувач Моментарна ДВИ ПИНСК

DEN 1.33

Во достапна форма

Применливо за домашен апарат, безбедносна опрема, играчка, електронски производи, итн Дизајн на механизам со висока прецизност нуди точна работа и долг животен век. Водоотпорен дизајн, прилагодете се на разни услови за работа. Стабилна изведба, долг животен век. Едноставна структура, лесна за инсталирање и употреба. Применливо за домашен апарат, безбедносна опрема, играчка, електронски производи, итн. Дизајн на механизам со висока прецизност нуди точна работа и долг животен век. Водоотпорен дизајн, прилагодете се на разни услови за работа. Стабилна изведба, долг животен век. Едноставна структура, лесна за инсталирање и употреба. Go Offy Description Tactile Push копче за прекинувач за прекинувач за прекинувач за микро прекинувач 2-пинбренд Нова и високо квалитетна големина : 3*6*2.5mmcolor : бело/црвенокоси : 10 парчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент

1 x 3 внатре.
Новак
1 x 3 внатре.
Во достапна форма
DEN 132.32
Вреднување на стоката: