Magicwater Supply Brown Cardboard Kraft Tucktop Подароци кутии со капаци, 6x6x4 за подароци, занаетчиство и кекси
Новак

Magicwater Supply Brown Cardboard Kraft Tucktop Подароци кутии со капаци, 6x6x4 за подароци, занаетчиство и кекси

DEN 263.20

Во достапна форма

Затегнете ја горната кутија за подароци со природна кафеава завршница и рустикален изглед Атрактивни кутии за подароци совршени за употреба за секоја пригода, како што се роденден, годишнина, свадба, ден на вinesубените, Божиќ и др. Големина на кутијата : 6 x 6 x 4 ". Пакет од 10 кутии. Tuck Top Подарок кутија со природна кафеава завршница и Рустикален изглед. Атрактивни кутии за подароци совршени за употреба за секоја пригода, како што се роденден, годишнина, свадба, ден на вinesубените, Божиќ и др. Големина на кутијата : 6 x 6 x 4 “. Пакет од 10 кутии. Браун картонски кутии со капаци со капаци што треба да се користат за подароци, настани, пакување и многу повеќе. Секој сет ќе содржи 10 индивидуални кутии. Снабдувањето со Magicwater носи широк спектар на разновидни големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент