Inmi нафрлајќи го вибраторот што го наметнува за жени со далечински управувач. Секс играчки за женско задоволство и парови играчка за возрасни. Премиум силиконски ви
Новак

Inmi нафрлајќи го вибраторот што го наметнува за жени со далечински управувач. Секс играчки за женско задоволство и парови играчка за

DEN 895.36

Во достапна форма

Моќни вибрации : Со 10 различни поставки за вибрации, истражете се со опции во зависност од расположението во кое сте Дали го сакате тоа грубо вечерва или нежно? Дали го сакате тоа бавно или брзо? Дајте си уживање врз основа на вашите сексуални желби. Уживајте во соло игра или оставете го вашиот партнер да си го помине патот со вас со тоа што ќе им го даде безжичниот далечински управувач. Вклучена е батерија за далечински управувач. Навлегување на вибраторот : 7 различни режими што се нафрлаат со која било од 10 -те различни вибрации за вашите сексуални задоволства. Разновидноста е зачинот на животот, со ова на ум вашиот нов уред за задоволство на женските женски INMI е дизајниран да ви даде до 70 различни комбинации. Со малку Lube базирана на вода, вашата нова играчка за сексуално задоволство за жените лесно ќе се лизне во вашата вагина, дозволувајќи му на главата на дилдо и меките текстурирани сртови да работат магија додека ве стимулираат одвнатре. Ребреста премија силикон : Екстремно пријатните сртови ви овозможуваат да се прилагодите за најдобриот агол што ве допира на сите вистински места. Се чини дека имавте сексуален партнер кој точно знаеше што сакате и кога сакате. Ова дилдо за жени исто така може да се ужива како анална секс играчка за соло игра или да ужива во секс игри со вашиот партнер за возрасни. Водоотпорна и полнење : Вашата нова возрасна секс играчка за жени има водоотпорен рејтинг на IPX6. Ова значи дека сега можете да се задоволите себеси и во приватноста на вашиот сопствен туш исто така! Водоотпорен рејтинг на IPX6 значи дека вашиот нов стимулатор за секс на вибратор може да се справи со силни џет -потоци, но не може да се потопи. Обезбеден кабел за полнење USB. Приложено на вратилото е краток кабел што доведува до тркалезна силиконска топка каде што можете да ја вклучите и исклучите играчката или да ја наполнете со предвидениот USB кабел. Премиум силикон : Безбедно и чисто изработено од премиум силикон, оваа кадифен и свиленкаста мазна играчка е исто така без фталат и безбеден од телото!. Моќни вибрации : Со 10 различни поставки за вибрации, истражете се со опции во зависност од расположението во кое сте. Дали го сакате тоа грубо вечерва или нежно? Дали го сакате тоа бавно или брзо? Дајте си уживање врз основа на вашите сексуални желби. Уживајте во соло игра или оставете го вашиот партнер да си го помине патот со вас со тоа што ќе им го даде безжичниот далечински управувач. Вклучена е батерија за далечински управувач. Навлегување на вибраторот : 7 различни режими што се нафрлаат со која било од 10 -те различни вибрации за вашите сексуални задоволства. Разновидноста е зачинот на животот, со ова на ум вашиот нов уред за задоволство на женските женски INMI е дизајниран да ви даде до 70 различни комбинации. Со малку Lube базирана на вода, вашата нова играчка за сексуално задоволство за жените лесно ќе се лизне во вашата вагина, дозволувајќи му на главата на дилдо и меките текстурирани сртови да работат магија додека ве стимулираат одвнатре. Ребреста премија силикон : Екстремно пријатните сртови ви овозможуваат да се прилагодите за најдобриот агол што ве допира на сите вистински места. Се чини дека имавте сексуален партнер кој точно знаеше што сакате и кога сакате. Ова дилдо за жени исто така може да се ужива како анална секс играчка за соло игра или да ужива во секс игри со вашиот партнер за возрасни. Водоотпорна и полнење : Вашата нова возрасна секс играчка за жени има водоотпорен рејтинг на IPX6.

Главните карактеристики

Избор на клиент