VBestlife CT - 8026 Класичен фиксни телефонски телефон, ретро носталгичен телефон во стилот на ЕУ, FSK/DTMF жичен стар моден антички телефон за дома и канцеларија
Новак

VBestlife CT - 8026 Класичен фиксни телефонски телефон, ретро носталгичен телефон во стилот на ЕУ, FSK/DTMF жичен стар моден антички телефон

DEN 1028.80

Во достапна форма

FSK/DTMF : Ретро носталгичен стил единечен телефон со кабел за напојување, компатибилен со двоен систем FSK/DTMF За дома и канцеларија : P/T, ringвонење високо/ниско може да се вклучи и да обезбеди 50 записи за лична карта, 20 записи за лична карта. Висок квалитет : Издржлива структура и материјал од метал + смола, а крутиот дизајн го проширува животот на услугата. Мулти -fuction : Овој телефон со фиксна жица има музичка пауза, функција на блиц и редицијална, многу практична за дневни повици. Лесно за инсталирање : По фиксирањето на заградата на основата на основата, поврзете се со постојниот стандарден телефонски приклучок без батерија. Спецификација : Тип на ставка : Ретро фиксна телефонска материјал : Метал + смола Апликација : Фиксен телефон во домот и канцеларијата Како да се користи : Поправете ја заградата во основата на основата со завртки и приклучете го за употреба.

Главните карактеристики

Item Type:
Retro Landline Phone
Material:
Metal + Resin
Application:
Fixed Telephone in Home and Office
How to Use:
Fix the bracket on the base of the base with screws and plug it in for use.:
Package List:
1 x Landline Base:
1 x Landline Handset:
1 x Bracket:
1 x Screw:
1 x Connection Line:

Избор на клиент