Случај за тастатура на TouchPad за iPad 10-та генерација 10,9 инчен пакет со стилус пенкало за iPad компатибилен со 2018-2022
Новак

Случај за тастатура на TouchPad за iPad 10-та генерација 10,9 инчен пакет со стилус пенкало за iPad компатибилен со 2018-2022

DEN 2.00

Во достапна форма

【Пакет 2 артикли】 1x стилус, 1x touchpad ipad 10 -та генерација на тастатура (виолетова) 【Track Pad со висока прецизност】 Навигнете го вашиот i Pad 10-ти генерал на еден сосема нов начин со повеќекратни контроли што ја редефинираат продуктивноста. Не треба за дополнителен глушец, вградениот Track Pads го прави одлично за вклучување на апликации, кликнување, лизгање нагоре/надолу , зумирање/надвор и гледање. Лесно и удобно уредувајте документи, пребарувајте на Интернет и изградете презентации и многу повеќе. 【Бесплатен дизајн на ротација и држач за моливи】 дизајниран со шарка за ротација од 360 °, имате максимална слобода кога ја користите, нудејќи бесконечен агол на гледање. Исто така, можете лесно да го превртите случајот од 0 до 180 степени, овозможувајќи ви слободно да го прилагодите аголот на навалување и да го користите на повеќе позиции. Во исто време, случајот i Pad доаѓа со специјален држач за моливи компатибилен со стилусот на Apple i Pad за повеќе Компактен дизајн. 【Индикатор за капацитет на батеријата】 Притиснете го копчето на горниот прекинувач 3 секунди за да се вклучи, а иглата го прикажува нивото на батеријата преку три индикатори. Оваа нова карактеристика го олеснува утврдувањето на преостанатата моќност на батеријата од претходните стилови. 【Висока прецизност】 Нема да има исклучување, одложување, дислокација и други проблеми.

Главните карактеристики

Избор на клиент