Nuobesty Office Stapler Stader Stapler Heavy Duty 20 чаршафи со рака зафат на метални плеери за училишна компанија Степлер тешки главни места
Новак

Nuobesty Office Stapler Stader Stapler Heavy Duty 20 чаршафи со рака зафат на метални плеери за училишна компанија Степлер тешки

DEN 1.00

Во достапна форма

Идеално за канцеларија, ученици/наставници во училиштата, употреба на магацин, итн Топол совет : Почитуван купувач, заради ефектот на осветлување, монитори на осветленост, рачно мерење и сл., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и реалниот ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Дизајн на рака, без напор за употреба. Не лесно да се заглави. Направено од висококвалитетен материјал, здрав и издржлив. Опис Овој е главен дел. Стела 2-20 листови и одговара на 26/6 и 24/6 главни делови. Направено од висококвалитетен материјал, тој е здрав и издржлив. Дизајнот на ракави за рака обезбедува затегнување без напор. Технологијата без џем елиминира иритирачки метеж. Доаѓа со главен влечник и 1000 24/6 степени, идеално за канцелариски ученици/наставници, употреба на магацин, итн.- Изработено од висококвалитетен материјал, здрав и издржлив.

Главните карактеристики

Избор на клиент