Завртки GB91 304 Пин за не'рѓосувачки челик ПИН ПИН ПИНСКИ ПИНИ У -во форма M1 M1.5 M2 M3 M4 M4 M4 Authentic Whistle Pin за завртка за даул -
Новак

Завртки GB91 304 Пин за не'рѓосувачки челик ПИН ПИН ПИНСКИ ПИНИ У -во форма M1 M1.5 M2 M3 M4 M4 M4 Authentic Whistle Pin за завртка

DEN 980.80

Во достапна форма

Должина : M2 X30 120 парчиња Стил на возење : Ништо. Стил на глава : рамен. Пакет : 50-99 п. Тип на завртка : завртки отпорни на тампер. Спецификации на предметите : Стил на погон : Нехед Стил : Flat Package : 50-99pcssscrew Тип : Tamper отпорен на завртки : Не'рѓосувачки челик Број на челик : GB91 304 IS Прилагодено : Дајдиј Снабдувања : Електрични Димензии : M3*8.

Главните карактеристики

Избор на клиент