ISPINNER 200PCS COTTER PIN PING CLIPS RIPS ASTORMANGE COLT, 304 не'рѓосувачки челик 12 големини Прицврстувач за системи за заклучување на пинот
Новак

ISPINNER 200PCS COTTER PIN PING CLIPS RIPS ASTORMANGE COLT, 304 не'рѓосувачки челик 12 големини Прицврстувач за системи за заклучување на пинот

DEN 253.92

Во достапна форма

✅ 【【hiqh квалитет】 Сите пинови за прицврстување во овој комплет за асортиман се изработени од високо квалитетен 304 не'рѓосувачки челик, 'рѓа и отпорен на корозија, издржлива и стабилна, а не лесна за кршење ✅ 【Големина и количина】 Овој комплет за асортиман има 2 типа пинови и 12 различни големини за да ги задоволат вашите дневни потреби. Вклучува 1,6x25mm (30 парчиња), 2.5x25mm (25pcs), 2,5х40мм (20 парчиња), 3.2x30mm (20 парчиња), 3.2x40mm (15pcs), 4.0x60mm (10pcs), 1.0x16mm (25pcs), 1.2x21mm), 20pcs), 1.), 1,6х28мм (15 парчиња), 2.0х40мм (8 парчиња), 2,5х50мм (8 парчиња), 3,0х65мм (4 парчиња). ✅ 【Лесен за употреба】 Вметнете го иглата за форма R во дупка директно или свиткајте ги отворените совети за да ги обезбедите на место. Може да го заклучи завртката брзо и ефикасно, давајќи брзо и безбедно држење за завртки, лесни за инсталирање и отстранување. ✅ Широки апликации】 Широко се применуваат за фиксирање на завртки и иглички, користени инаутомотиви, мехнери, гаражи, работилници, опрема за електрична енергија, автомобили, камиони, трева за трева, мало одржување и прицврстување на моторот. Тој е многу погоден за поправка на кој било механички, автомобилски или мал мотор.

Главните карактеристики

Избор на клиент