Anecy 12x18 Рамки за слики, композитна рамка за фотографии од дрво, за слики 11x17 со мат или 12х18 без мат за монтирање на wallидови, рустикален едноставен декор за домашна кан?
Новак

Anecy 12x18 Рамки за слики, композитна рамка за фотографии од дрво, за слики 11x17 со мат или 12х18 без мат за монтирање на wallидови, рустикален

DEN 2.33

Во достапна форма

Премиум квалитет : Нашата рамка за фотографии е изработена од композитно премија дрво и плексиглас, стабилна структура, премиум текстура и добро изработен квалитет Идеална декорација за вашиот дом и канцеларија. Две големина на дисплејот : сет од 4 12x18 рамки за слики во иста големина, за слики 11x17 со МАТ или 12х18 без мат. Совршена големина за прикажување на семејни фотографии, слики од пејзаж, отпечатоци, цртежи, уметнички дела, итн. Рамка за слика 5x7 ги прави вашите фотографии да се истакнуваат на wallидот или на таблетот. Монтирање на wallидот : 2 подготвени за зачувување на цврсти закачалки и заграда на задниот дел. Можете да поставите рамка за слика од 12 до 18 за монтирање на wallидови, прикажувајќи вертикално или хоризонтално во дневната соба, спалната соба, трпезаријата, бањата, барот, кафето, кафето. Класичен дизајн : Едноставни линии со црна рамка се класичен дизајн, изгледа многу текстуриран, погоден за вашите различни стилови на домови, без разлика дали е рустикален стил или модерен стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент