Colourlife Pencil Case Tags Butterflies Dragonflies Bebles Кожа патент торбичка торба за шминка козметичка торба држач за моливи за возрасни момчиња девојчиња
Новак

Colourlife Pencil Case Tags Butterflies Dragonflies Bebles Кожа патент торбичка торба за шминка козметичка торба држач за моливи за возрасни

DEN 1236.80

Во достапна форма

Големини : 20x10x5cm (7,8x4x2 IN), организатор за затворање на молив за затворање со 2 оддели на надворешноста, совршени торби со добра големина за складирање Дополнителна рачка од страната ја прави торбата со моливи лесна за носење насекаде. Лесно ставете во какви било торби и лесно може да се извадат. Материјали : Направено од високо-одделение PU кожа, многу цврста и издржлива доволно за долгорочна употреба. Функции : Погодно за избор на предмети поврзани со технологија, како што се пенкала, моливи, нагласувачи и може да послужи повеќе намени, па дури и може да бидат козметички кеси, торбичка за шминка, чанта за монети. Персонализирана торба за пенкало за дизајн : печатена целата торба, едноставна, но модерна. Сите видови на изглед, убави, симпатични, тоа би можело да биде подарок за соученици, пријатели и деца. Исто така е совршен случај за патување за да се одржат канцелариски додатоци или адаптери и картички и ги одржува сите заедно во уреден поштенски патент. Големини : 20x10x5cm (7,8x4x2 IN), организатор за затворање на молив за затворање со 2 оддели на надворешноста, совршени торби со добра големина за складирање. Дополнителна рачка од страната ја прави торбата со моливи лесна за носење насекаде.

Главните карактеристики

Избор на клиент