Цврсто кутии за складирање на чевли Организатор кутија, ФИТ Организатори на плакари, кутии за затворање на магнетни флип, чисти пластични стабилни решетки за решет
Новак

Цврсто кутии за складирање на чевли Организатор кутија, ФИТ Организатори на плакари, кутии за затворање на магнетни флип, чисти пластични стабилни

DEN 607.84

Во достапна форма

Една големина одговара на сите : мерење на 13,4 "x 10,6" x 7,4 ", оваа кутија за чевли е великодушно со големина (63% поголема од редовната) за да одговара на чевлите за мажи до 15,5 или женски чевли до 17 во уредна мода Кутија можат да ви помогнат со сите проблеми со организацијата на чевли со кои може да се соочите. Совршени организатори на плакари и решение за складирање : кутиите за чевли се изработени од густа пластика и можат да бидат наредени во колона или поставени рамо до рамо, да ги групираат сите во организатор на чевли за плакари или сместени директно во просторија, и тие изгледаат убаво заедно самостојно. Погледнете што точно внатре : Одликувајќи се целосно транспарентно тело што овозможува лесни погледи на она што е во организаторот на чевли, содржината е лесно препознатлива, а магнетниот затворање на флип прави грабање со една рака да стане реалност. Доказ за прашина и чувајте ги чевлите во подобра форма : кутијата за чевли е затворен дизајн со дупки за вентилација, што може ефикасно да ја спречи акумулацијата на прашина. Во исто време, без оглед колку слоеви вие Ставете ги, тврдиот и здрав случај нема да се деформира, обезбедувајќи доволно заштита за чевлите и да ги чувате во највисока состојба. Дајте си Грејс и лесно да се соберете : Неочекуваната органска мешавина од 2 јасни материјали му дава на вашиот дом благодат тон додека обезбедува цврсто место за одмор за чевли, торби или капи . Собранието на случајот за чевли е директно за прилепување , и доаѓа со водич. Градењето е само парче торта. Една големина одговара на сите : мерење на 13,4 "x 10,6" x 7,4 ", оваа кутија за чевли е великодушно со големина (63% поголема од редовната) за да одговара на чевлите за мажи до 15,5 или женски чевли до 17 во уредна мода. Кутија можат да ви помогнат со сите проблеми со организацијата на чевли со кои може да се соочите. Совршени организатори на плакари и решение за складирање : кутиите за чевли се изработени од густа пластика и можат да бидат наредени во колона или поставени рамо до рамо, да ги групираат сите во организатор на чевли за плакари или сместени директно во просторија, и тие изгледаат убаво заедно самостојно. Погледнете што точно внатре : Одликувајќи се целосно транспарентно тело што овозможува лесни погледи на она што е во организаторот на чевли, содржината е лесно препознатлива, а магнетниот затворање на флип прави грабање со една рака да стане реалност. Доказ за прашина и чувајте ги чевлите во подобра форма : кутијата за чевли е затворен дизајн со дупки за вентилација, што може ефикасно да ја спречи акумулацијата на прашина. Во исто време, без оглед колку слоеви вие Ставете ги, тврдиот и здрав случај нема да се деформира, обезбедувајќи доволно заштита за чевлите и да ги чувате во највисока состојба.

Главните карактеристики

Избор на клиент