Машка тешка категорија на товарни тела, џемпери, се протегаат еластични спортови панталони за џогер, спортови панталони
Новак

Машка тешка категорија на товарни тела, џемпери, се протегаат еластични спортови панталони за џогер, спортови панталони

DEN 1.33

Во достапна форма

100% мешавина од памук Затворање на копчињата. 【Меки и удобни】 Мешани памучни џемпери изработени од мека ткаенина за движење за движење и пријателска за кожата, опуштено, лабаво вклопено одлично за јога и дома наоколу. 【Еластична половината и влечење】 Еластична половината со прилагодливо влечење за персонализирано вклопување, нуди џемпери голема подвижност. 【Големи џебови】 Две длабоки странични џебови и еден заден џеб, погодно за складирање на нешто, како клуч, картичка, телефон. 【Разновидна соодветна】 Машка отворена двојна дрес џемпери совршени за јога, трчање, тренингот, вежбање, спиење и секојдневно носење. 【Големина】 Нашите машка панталони се помали од нормалната големина, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големина пред да ја поставите вашата нарачка. Машка тешка категорија на товарни тешки панталони се протегаат еластични спојни панталони за џогер, спортови панталони за мажи 【Материјал】 Изработено е од висококвалитетни материјали и е доволно трајно за да се сретнете со вашата дневна облека : Сите Sea Sondender : Menoccastion : Daily, Casual, Sportsmaterial : Cotton Menua Polyester Stele : Sweetpantspattern Тип : Тип на цврста боја : Еластично ★ 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент