Поставени ленти за лепило на DanRong, вклучете 30 парчиња ленти за виси 1 x 4 инчи и двострана лента 1,18 x 120 инчи - чиста нано двострана леплива лента тешка должност
Новак

Поставени ленти за лепило на DanRong, вклучете 30 парчиња ленти за виси 1 x 4 инчи и двострана лента 1,18 x 120 инчи - чиста нано

DEN 159.84

Во достапна форма

Пакетот вклучува : 1 парчиња 9,85 метри двострана лента тешка должност (големина : должина 9,85feet, ширина 1,2in, дебелина 008in) и 30 големи ленти за полнење тешки (големина : 4''x1 ''). Лента со висок квалитет : Две еднострана лента е изработена од врвен акрилен гел материјал преку напредна нано -технологија и обложена со лепило од две страни за инстант монтирање. Овозможува монтирање на површини со метал, пластика, мермер, дрво или очила. Лесно за монтирање, : Оваа двострана лента може лесно да се намали на која било големина и да се монтира на wallидот за удобно виси. Без дупчење и нокти, затоа што е отстранлив, без остатоци и бесплатно оштетување на површините. Повеќенаменска употреба : Оваа силна транспарентна лента е издржлива, водоотпорна и одлична моќност. Може да се користи во дома, канцеларија, автомобил за виси wallидови, фиксирање на апликации, wallидни панели и инсталација на тепих. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви се вратиме што е можно поскоро. 1 ролна на транспарентна двострана лента + 1x4inch лента 30 парчиња. Пакетот вклучува : 1 парчиња 9,85 метри двострана лента тешка должност (големина : должина 9,85feet, ширина 1,2in, дебелина 0.08in) и 30 големи ленти за полнење тешки (големина : 4''x1 ''). Лента со висок квалитет : Две еднострана лента е изработена од врвен акрилен гел материјал преку напредна нано -технологија и обложена со лепило од две страни за инстант монтирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент