Декларална покривка на igsticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ultra Thin Protective Tode Skins Skins 014863 Море крајбрежно сурфање поглед на лето
Новак

Декларална покривка на igsticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ultra Thin Protective Tode Skins Skins 014863 Море крајбрежно сурфање поглед на

DEN 1.00

Во достапна форма

Совршено се вклопува во Microsoft Surface Go / Go 2 Направено од траен 3М материјал, лесен за нанесување и отстранување. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали површината е исчистена пред да нанесете. Водоотпорен, доказ за прашина и дизајн на нечистотија може да спречи трошки од течност, прашина, цигара, пепел и бисквити. Лесна, инсталација без меурчиња и отстранување на гуо. Совршено се вклопува во Microsoft Surface Go / Go 2 изработени од траен 3М материјал, лесен за нанесување и отстранување. Изведете без да оставите оценки за остатоци. Ве молиме, проверете дали површината е исчистена пред да нанесете. , прашина, цигара, пепел и трошки од бисквити, инсталација без меурчиња и отстранување на гуо.

Главните карактеристики

Избор на клиент