Викаски ленти за мешање во боја Поставете 5 слоја порцелански акварел палети керамички палети на бои тркалезни јадења сос за сликање l
Новак

Викаски ленти за мешање во боја Поставете 5 слоја порцелански акварел палети керамички палети на бои тркалезни јадења сос за сликање l

DEN 438.40

Во достапна форма

❤ ❤ Пет слој керамички палета ❤ ❤ Идеална декорација за канцеларија, студиска соба, дневна соба, ателје, уметничка галерија, уметничка соба ❤ ❤ Подценка за мешање на порцеланот ❤ ❤ Добар избор за подароци за вашите пријатели кои уживаат во кинеската култура, ќе им се допадне. ❤ ❤ Акварел пигментна плоча ❤ ❤ Усвојување на врвен керамички материјал, здрав и издржлив за -термо -употреба. ❤ ❤ Керамичко јадење со мастило ❤ ❤ роман и креативно, што може да биде како домашна декорација или практично јадење со мастило. ❤ ❤ Сос јадења ❤ ❤ Лесно за миење и чистење, погодно за употреба. ❤ ❤ Пет слој керамички палета ❤ ❤ Идеална декорација за канцеларија, студиска соба, дневна соба, ателје, уметничка галерија, уметничка соба. ❤ ❤ Подценка за мешање на порцеланот ❤ ❤ Добар избор за подароци за вашите пријатели кои уживаат во кинеската култура, ќе им се допадне. ❤ ❤ Акварел пигментна плоча ❤ ❤ Усвојување на врвен керамички материјал, здрав и издржлив за -термо -употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент