Држач за монтирање на таблети Westrgugle Table со преклоп, проширете го прилагодливиот вртливо и безбедносно заклучување и клуч за борба против кражби, мулти агол, заграда
Новак

Држач за монтирање на таблети Westrgugle Table со преклоп, проширете го прилагодливиот вртливо и безбедносно заклучување и клуч за борба против

DEN 328.00

Во достапна форма

Преклопување, проширување и прилагодлива долга рака Артикулацијата на вртливата држач 360 ° Ротирачки хоризонтално или вертикално прилагодување на екранот Минималистичката зафат Овозможува пристап до пристаништа, камери, копчиња и приклучоци за слушалки, Безбедност против кражба : Силен и стилски алуминиум киоск, претскажани дупки во основа за безбеден wallид или инсталација. Заклучувањето и копчето ги чува таблетите обезбедени во фиксната рамка, заклучувањето ја штити таблетата од кражба. Применливи прилики - Одлично за канцеларија, малопродажба, хотел, училиште, црква, комерцијална, ресторан, кујна, приказ, изложување на конференции, настани, трговски ревии, работилница или лична употреба. Лесно монтирање и инсталација : држачот на таблети е лесен за инсталирање на кој било wallид и доаѓа со вклучен хардвер за монтирање. Тешката алуминиумска заграда и металната основа обезбедуваат издржливост и монтирање без магла на вашиот уред. Заштитна подлога на перницата на држачот вашиот уред. За повеќето таблети од 7-10,8 инчи, но не сите (дијагонална должина 210-300 мм и дебелината е помала од 10,5 мм). Вклучете и користете за i Pad Air 10.5", i Pad 11 ", i Pad 10.22 , i Pad 9,7 "Gen. Преклопување, проширување и прилагодлива долга рака Артикулацијата на вртливата држач 360 ° Ротирачки хоризонтално или вертикално прилагодување на екранот Минималистичката зафат Овозможува пристап до пристаништа, камери, копчиња и приклучоци за слушалки,. Безбедност против кражба : Силен и стилски алуминиум киоск, претскажани дупки во основа за безбеден wallид или инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент