50 парчиња/торба Aurora 3D Gems Charms Nail Stone Square форма Држечка смола нокти Rhinestones за додатоци за уметност за маникир на DIY - додатоци за уметност - додатоци за уметност -
Новак

50 парчиња/торба Aurora 3D Gems Charms Nail Stone Square форма Држечка смола нокти Rhinestones за додатоци за уметност за маникир

DEN 297.60

Во достапна форма

Боја : 4 3Д декорација на ноктите. Исчистете ја површината на ноктите, четкајте го основниот лак и ставете ја на ноктите. Можете исто така да ги користите за да го украсите вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, очилата, направената картичка, уметноста на телото и ЕТ. 3Д декорација на ноктите. Исчистете ја површината на ноктите, четкајте го основниот лак и ставете ја на ноктите. Можете исто така да ги користите за да го украсите вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, очилата, направената картичка, уметноста на телото и ЕТ. 50 парчиња/торба Aurora 3 D Carms Charms Nail Stone Square Rible Resin Nail Rhinestones for DIY маникир NAIL ARTORSESSPECIFICIFICATIONS : Количина : 50pcs/bagcolor : како слика за прикажување на слика : и смолфери : и 3 D декорацијата на ноктите, на површината на вашите нокти, четкајте ја базата на база, и и Ставете го на Nailsyou, исто така, можете да ги користите за да го декорираат вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, очилата, направената картичка, уметноста на телото, спецификите на етитем : Големина : Squantity : 50pcs/Bag Size : Show Model Број : како Showermaterial : Resinnumber of Peces : One Unionigin : Malland Тип на Chinai Tem : Rhinestone & Decoration Color : 6 боја за избор : нокти уметност rhinestonusage : DIY лична употреба/салонит за нокти Тип : Rhinestone & Decorationshape : Squarquantity : 50pcs Size : 4-6mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент