ZXB-Shop Bedide Lazy Bracket Multifunction Mublice Table Tablet Desktop Stand гледајќи држач за таблети за мобилни телефони во живо за учење во живо
Новак

ZXB-Shop Bedide Lazy Bracket Multifunction Mublice Table Tablet Desktop Stand гледајќи држач за таблети за мобилни телефони во живо

DEN 1.67

Во достапна форма

Дизајн на пролетната решетка, силиконска подлога, стабилна, нелизга, лесна, затегнување на клип до 190мм, дебелина 12мм Иновативен дизајн, мулти-насочена ротација, флексибилна, погодна за различни прилики. Дизајн на база на метални табели, стабилен и издржлив, лесен за движење. Дизајн на корисникот, интерфејс за полнење резерви, играјте додека се полни. Ние веруваме дека можеме да ги задоволиме вашите потреби со производи со висок квалитет. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно испратете ни е -пошта за да го решиме проблемот. Име на производот : Материјал за мобилни телефони Материјал : Метална шасија + метална поддршка за поддршка + компјутер Клипрод Употреба : Канцеларија, во живо, учење, видео, снимање, забава, итн. Проверете ја големината пред купувањето. Поради рачно мерење, ќе има грешка од 0-3см. Ве молам разберете2. Предмети, освен производи, не се вклучени во производот Photo3. Забележете дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете. Горенаведените податоци се само за референца, големината е рачно мерење, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент