2 пакувања за електрична енергија за заштита на пакувања со 6 места 2 USB порти, 5 метри долги плетенки со плетенка, рамен приклучок, 900 џули
Новак

2 пакувања за електрична енергија за заштита на пакувања со 6 места 2 USB порти, 5 метри долги плетенки со плетенка, рамен приклучок, 900 џули

DEN 2.67

Во достапна форма

【Заштитник на пренапони за сите】-6 места за напојување на електрични ленти за напојување со рејтинг за заштита од 900 јули, обезбедува 3-линиски сеопфатни заштита на наплив за компјутер, ТВ и други домаќинства, канцелариски електрични уреди од напонски флуктуации, напки и шила 【Лента за напојување со USB】 - Оваа тенка лента за напојување има 2 USB порти за полнење (5 V/2.4 A секоја) и 6 електрични места за наизменична струја. 2 USB пристаништа за полнење со Smart Technology Sharing 2.4 A Power, автоматски дефектирајте ги вашите уреди и обезбедете ја максималната брзина на полнење за вашите уреди. 【Надграден кабел за напојување】-Mifaso 5-метри долг UL одобрена кабел за проширување на заштитени со тешки врски (14 AWG 15 A) со приклучок за прав агол; 2 Табулатори за монтирање на копчињата за инсталација во широк спектар на апликации. 【Електрична лента со заштита од преоптоварување】 - Тенок, елегантен и компактен дизајн го намалува неред во канцеларијата; Осветлен прекинувач за напојување со прекинувач на колото од 15 засилувачи за да означите дека вашите уреди се заштитени од напојување, претерано, преоптоварување, преоптоварување со преполнување на пожар (1382 ℉. 【Наведени ETL】 - FCC и ETL наведени, многу забавувачи и побезбедни. Mifas Opower обезбедува 18 месеци гаранција и пријателска услуга за клиенти. 【Заштитник на пренапони за сите】-6 места за напојување на електрични ленти за напојување со рејтинг за заштита од 900 јули, обезбедува 3-линиски сеопфатни заштита на наплив за компјутер, ТВ и други домаќинства, канцелариски електрични уреди од напонски флуктуации, напки и шила.

Главните карактеристики

Избор на клиент