Doitool 4PC Магнетски бит Продолжение Поставете вежба за бит Бар Адаптер Адаптер за вежбање Орев за напојување за продолжување на електрична енергија Брза алатки за пр?
Новак

Doitool 4PC Магнетски бит Продолжение Поставете вежба за бит Бар Адаптер Адаптер за вежбање Орев за напојување за продолжување на електрична

DEN 2.67

Во достапна форма

Преносен Малата големина го прави држачот за магнетна вежба за бит лесен за носење многу торби и алатка. Челик отпорен на тресење за максимална издржливост Цврстата конструкција обезбедува долг живот на овие екстензии. Окото задоволство целосно полиран финиш што е лесен за чистење и исто така отпорен на корозија. Премиум јаглероден челик, смирен со нашиот комерцијален процес на третман на топлина за да издржи поголем вртежен момент. Преносна опрема, безбедност. Цврстите трајни магнети држат битови за вежба безбедно на место. Малата големина го прави држачот за магнетна вежба за бит лесен за носење многу торби и алатка. Челик отпорен на тресење за максимална издржливост Цврстата конструкција обезбедува долг живот на овие екстензии. Окото задоволство целосно полиран финиш што е лесен за чистење и исто така отпорен на корозија. Премиум јаглероден челик, смирен со нашиот комерцијален процес на третман на топлина за да издржи поголем вртежен момент.

Главните карактеристики

Избор на клиент