Беттомшин, Враќање на печатот за враќање на печатот, пролетта за враќање на калем за враќање на пролетта на пролетта 70,87 x0.75 x0.04 1 парчиња
Новак

Беттомшин, Враќање на печатот за враќање на печатот, пролетта за враќање на калем за враќање на пролетта на пролетта 70,87 x0.75 x0.04

DEN 1.67

Во достапна форма

【Димензија】 Проширете ја должината : 1800мм/70,87 "; ширина на материјалот : 19мм/0,75"; Дебелина на материјалот : 1мм/0,04 "; Пролет надворешен дијаметар : 67мм/2 【Премиум ширина на материјалот : 19мм/0,75 "; Дебелина на материјалот : 1мм/0,04"; Пролетниот надворешен дијаметар : 67мм/2. Челикот (60 SI3 MN) има одличен металуршки квалитет (висока чистота и униформност), добар квалитет на површината (строга контрола на дефекти на површината и депарбуризација), прецизна форма и големина. 【Широк спектар на апликации】 Ова е пролет позлатена со хром што го враќа ракавот до врвот по дупчењето. Погодно за разни извори на калем за правосмукалка, извори на калем во јачина на звук, извори на безбедносни калеми, итн. : 1мм/0,04 "Ширина на материјалот : 19мм/0,75" Проширете ја должината : 1800мм/70,87 "Пролетниот надворешен дијаметар : 67мм/2.64" Внатрешен монтажа Тип : Кука надворешна монтажа Тип на монтажа : Непријатен третман на површината : Нема посебен третман, хемиски црно опис : 1. Пролетта за враќање на ракавот на машината за дупчење е добра замена за многу постојни машини за дупчење на ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент