Lavevook лаптоп ранец за жени 17,3 инчи, симпатична женска чанта за ранец за ранец, професионална лаптоп компјутерска торба, водоотпорна работа за наставници за наставни
Новак

Lavevook лаптоп ранец за жени 17,3 инчи, симпатична женска чанта за ранец за ранец, професионална лаптоп компјутерска торба, водоотпорна

DEN 0.33

Во достапна форма

1 главен оддел4 инчен лаптоп оддел. 2 предните прегради обезбедуваат супер голем капацитет за вашиот компјутер, папката А4, книги, облека. ? Голема чанта за ранец за жени? - 12 ”l 19” h 7,8 ”г, тежина : 1,86lb. Стилскиот ранец на лаптоп Lovevook за жени има 4 прегради и 16 џебови, супер голем капацитет за вашиот компјутер, папката А4, шишиња, чадори, облека, количини на колеџ и најважни патувања. ? Компјутерски торби за заштита на лаптоп? -Посветениот оддел за лаптоп се вклопува до 17,3 "лаптоп, со перничен памук зашиен наоколу, тоа ја максимизира физичката заштита на вашите електронски уреди.? Издржлив ранец за колеџ?-Класичен конец во облик на V, овој лаптоп ранец жени е направено од трајни издржливи издржливи , Најлон ткаенина отпорна на вода со полиестерска обвивка, обезбедува долготрајна употреба. Тешка и издржлива. Вашиот телефон кога е вклучен (не ја вклучува енергетската банка).? Совршено носење на ранец за сите прилики?-Овој ранец со лаптоп предел е професионален и добро направен за работа, бизнис, патување, патување, колеџ, наставник, наставник, наставник, Медицинска сестра, дневна употреба. Практични подароци за сите луѓе за кои се грижите. Тоа е најдобриот избор како подароци за мажи и жени на Денот на наставниците, Денот на вineубените, Денот на мајката, Божиќ и кој било друг фестивал. ✅-Ние ранецот со Ловвик обезбедуваме 12-часовна услуга за клиенти, 30-дневно враќање без зрачење и 3-годишна политика за гаранција. ? Голема чанта за ранец за жени? - 12 ”l 19” h 7,8 ”г, тежина : 1,86lb. Стилскиот ранец на лаптоп Lovevook за жени има 4 прегради и 16 џебови, супер голем капацитет за вашиот компјутер, папката А4, шишиња, чадори, облека, количини на колеџ и најважни патувања. ? Компјутерски торби за заштита на лаптоп? -Посветениот оддел за лаптоп се вклопува до 17,3 "лаптоп, со перничен памук зашиен наоколу, тоа ја максимизира физичката заштита на вашите електронски уреди.? Издржлив ранец за колеџ?-Класичен конец во облик на V, овој лаптоп ранец жени е направено од трајни издржливи издржливи , Најлон ткаенина отпорна на вода со полиестерска обвивка, обезбедува долготрајна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент