ZLXDP 84 L Преносна маса за масажа за прилагодување на бањата за лице за лице, тетоважа со куќиште со црвена боја
Новак

ZLXDP 84 L Преносна маса за масажа за прилагодување на бањата за лице за лице, тетоважа со куќиште со црвена боја

DEN 3.33

Во достапна форма

8 Прилагодливи позиции на висина за да одговараат на терапевти со различни височини Преклопен и преносен дизајн за лесен транспорт и складирање. Удобно искуство со лажење благодарение на неговиот сунѓер со висока густина и PVC кожа докажана во вода. Држете до 550 фунти заради цврста рамка за алуминиумска легура со челични кабли за поддршка. Вклучените потпирачи за глава, отстранливи потпирачи за рака, рачна палета и лулка на лицето обезбедуваат дополнителна удобност. 8 Прилагодливи позиции на висина за да одговараат на терапевти со различни височини. Преклопен и преносен дизајн за лесен транспорт и складирање. Удобно искуство со лажење благодарение на неговиот сунѓер со висока густина и PVC кожа докажана во вода. Држете до 550 фунти заради цврста рамка за алуминиумска легура со челични кабли за поддршка. Вклучените потпирачи за глава, отстранливи потпирачи за рака, рачна палета и лулка на лицето обезбедуваат дополнителна удобност. Опис : Со прилагодлив и преклопен дизајн, оваа премиум маса за масажа нуди голема погодност за терапевтите. Висината и потпирачот за глава може да се прилагодат за да одговараат на терапевти од различни страни и да задоволат различни потреби. Покрај тоа, преклопниот и лесен дизајн ви овозможува да го носите овој спа кревет со леснотија и лесно да го чувате. Вклучената торба за носење дава дополнителна погодност. Конструирана од Solid Beech рамка со челични кабли за поддршка, оваа висококвалитетна маса за масажа трајни и стабилни за да се одржи до 441 фунти. И Spongeands Spongeand и Spongeand и Spongeands PVC понуди максимална удобност и лесно исчистете ја.

Главните карактеристики

Избор на клиент